Medewerkers


Naam: Bart Desmyter
Functie: Directeur / Uitgever
bart.desmyter@eenhoorn.be
Tel: 056-62 77 32



Naam: Marita Vermeulen
Functie: Uitgever
E-mail: marita.vermeulen@eenhoorn.be
Tel: 056-62 77 31




 
Naam: Nele Declercq
Functie: Pers en Promotie / Coördinatie tijdschriften
E-mail: nele.declercq@eenhoorn.be
Tel: 056-62 77 34



Naam: Sarah Claeys
Functie: Pers en Promotie / Foreign Rights
E-mail: sarah.claeys@eenhoorn.be
Tel: 056-62 78 25




Naam: Elly Simoens
Functie: Pers en Promotie
E-mail: elly.simoens@eenhoorn.be
Tel: 056-62 77 34



Naam: Annie Pollin
Functie: Commerciële binnendienst / Administratie
E-mail: annie.pollin@eenhoorn.be
Tel: 056-60 54 60





Naam: Karel Boone
Functie: Boekhouding
E-mail: karel.boone@eenhoorn.be
Tel: 056-60 54 60



Naam: Nadine Boone
Functie: Vertegenwoordigster Vlaanderen
E-mail: nadine.boone@eenhoorn.be
Tel: 0475-92 75 69

 

 

Naam: Kelly Willox
Functie: Verzending
E-mail: expeditie@eenhoorn.be
Tel: 056-60 54 60