Boekenbeurs 2019


Ontdek hier alle info over De Eenhoorn op de Boekenbeurs 2019.

Je vindt ons in Zaal 2, Stand 203.

Bekijk het overzicht op de boekenbeurswebsite

Op onze stand vind je meer dan 400 titels voor boekenfans van alle leeftijden: kartonboeken, prentenboeken, boeken voor eerste lezers, fictie en non-fictie voor kinderen, poëzie voor kinderen, boeken voor young adults, geschenkboeken voor volwassenen.

Ontdek ook ons groot aanbod aan kamishibai of vertelplatensets en onze posters, postkaarten en schetsboekjes.

Per aankoopschijf van € 12,50 ontvang je een gratis poster.
Sta je in het onderwijs? Vraag naar uw gratis goodiebag aan onze kassa. Op vertoon van je lerarenkaart krijg je ook 10% korting op je aankopen!

 

SIGNEERSESSIES

Laat je favoriete boek signeren door onze auteurs en illustratoren. Ondek hier wie wanneer komt signeren op onze stand.

dinsdag 29 oktober

11u00-13u00: Ann De Bode, Maartje van der Laak
13u00-14u30: Merel Eyckerman, Siska Goeminne
14u30-16u00: Moniek Vermeulen, Frank Pollet

woensdag 30 oktober (LERARENDAG)
11u00-13u00: Arevik d'Or, Riet Wille
13u00-14u30: Sofie De Moor
14u30-16u00: Siska Goeminne, Frank Daenen

donderdag 31 oktober (LERARENDAG)
11u00-13u00: Patricia David, Kristina Ruell
13u00-14u30: Sanne Thijs, Brigitte Minne
14u30-16u00: Brigitte Minne, Marijke Umans
16u30-18u00: Paul Verrept, Nils Pieters
18u30-20u00: Trui Chielens, Peter De Voecht

vrijdag 1 november
11u00-13u00: Melvin, Stefan Boonen
13u00-14u30: Stefanie De Graef, Laïla Koubaa 
14u30-16u00: Xavier Mariën, Robin Aerts

zaterdag 2 november
11u00-13u00: Richard Verschraagen, Inge Bergh
13u00-14u30: Kristien Dieltiens, Carll Cneut
14u30-16u00: Carll Cneut, Hans Vanacker

zondag 3 november
11u00-13u00: Reine De Pelseneer, Claudia Verhelst
13u00-14u30: Marijke Rondelez, Stefan Boonen

14u30-16u00: Leriette Desir van Bergen, Kristien Dieltiens

woensdag 6 november
13u00-16u00: Kristien Dieltiens, Marijke Rondelez, Tine Mortier      

donderdag 7 november
18u30-20u00: Tim Gladdines, Astrid Verplancke 

zaterdag 9 november
11u00-13u00: Inge Bergh, Tine Mortier
13u00-14u30: Tine Mortier, Marijke Umans
14u30-16u00: Greet Bosschaert, Elly van der Linden

zondag 10 november

11u00-12u30: Ingrid Godon, Riet Wille
12u00-13u45: Frank Geleyn, Seppe Van den Berghe
12u30-14u00: Rudi Vranckx
14u30-16u00: Marjolein Pottie, Dirk Nielandt

zaterdag 11 november
11u00-13u00: Aline Sax, Yoeri Slegers
13u-14u30: Fatinha Ramos, Kolet Janssen
13u30-16u: Kapitein Winokio
14u30-16u00: Isabelle Geeraerts, Frank Geleyn

 

EVENEMENTEN

woensdag 30 oktober

10u30-12u30: illustrator Yoeri Slegers live aan het werk
12u30-14u30: illustrator Richard Verschraagen live aan het werk
13u30-14u15: voorlezen met het Kamishibai-kastje - tips & tricks (Letterenloft, zaal 3)
15u-15u45: Kits en Klap: een combinatie van actualiteit en begrijpend lezen (Letterenloft, zaal 3)
14u30-16u30: illustratrice Thaïs Vanderheyden live aan het werk

donderdag 31 oktober

11u - 13u: illustrator Jürgen Walschot live aan het werk
12u30 - 13u15: Marijke Umans vertelt en zingt over vergeetkop Mike (Kinderpaleis, zaal 2)
13u30 - 14u: Kapitein Winokio zingt Sinterklaasliedjes (Boek-o-Drome, zaal 4)
14u - 16u: Kapitein Winokio signeert

vrijdag 1 november

11u - 13u30: illustratrice Suzan T'Hooft live aan het werk
13u30 - 14u15: Duivelsversjes (Kinderpaleis, zaal 2)
14u - 16u: illustratrice Thaïs Vanderheyden live aan het werk


zaterdag 2 november 2018

11u-13u30: illustratrice Kristina Ruell live aan het werk
12u30-13u15: vertel- en knutseluurtje De Kleine Prins (Kinderpaleis, zaal 2)
13u30-14u15: Help! Een sessie over freaks voor 8-plussers (Atelier, zaal 2)
14u - 16u: illustratrice Ann De Bode live aan het werk

zondag 3 november 

11u-13u: illustratrice Jan De Kinder live aan het werk
13u30-14u15: De boze billenbijter: luister naar prachtige stapelverhalen (Kinderpaleis, zaal 2)
14u-16u: illustratrice Greet Bosschaert live aan het werk

zaterdag 9 november 2018

11u - 13u30: illustrator Alain Verster live aan het werk
14u -16u00: illustratrice Thaïs Vanderheyden live aan het werk

zondag 10 november

10u30 - 12u30: illustrator Carll Cneut live aan het werk
11u-11u30: Zebra Blos boekvoorstelling voor volwassenen (Woordenhoek, zaal 1)
11u30-12u15: Imagine Mosul (Woordenhoek, zaal 1)
12u30-14u30: illustator Caryl Strzelecki live aan het werk
14u-14u25: Zebra Blos boekvoorstelling voor kinderen (Kinderpaleis, zaal 2)
14u-16u: illustrator Melvin live aan het werk

maandag 11 november

11u - 13u30: illustrator Frank Daenen live aan het werk
13u-13u30: Kapitein Winokio zingt Sinterklaasliedjes (Kinderpaleis, zaal 2)
15u-15u15: De maan is overal (Kinderpaleis, zaal 2)