Medewerkers

Medewerkers De Eenhoorn

Bovenaan van links naar rechts:
Karel Boone
Functie: Boekhouding & Administratie
E-mail: karel.boone@eenhoorn.be
Tel: 056-60 54 60

Elly Simoens
Functie: Pers & Promotie
E-mail: elly.simoens@eenhoorn.be
Tel: 056-62 77 34

Nadia Schiettecatte
Functie: Commerciële binnendienst & Administratie
E-mail: nadia.schiettecatte@eenhoorn.be
Tel: 056-60 54 60

Bart Desmyter
Functie: Directeur / Uitgever
bart.desmyter@eenhoorn.be
Tel: 056-62 77 32

Nadine Boone
Functie: Vertegenwoordiging
E-mail: nadine.boone@eenhoorn.be
Tel: 0475-92 75 69

Marita Vermeulen
Functie: Uitgever
E-mail: marita.vermeulen@eenhoorn.be
Tel: 056-62 77 31

Dries Desseyn
Functie: Vormgeving
E-mail: dries@eenhoorn.be
Tel: 056-62 77 37

Onderaan van links naar rechts:
Nele Declercq
Functie: Coördinatie tijdschriften & Promotie
E-mail: nele.declercq@eenhoorn.be
Tel: 056-62 77 34

Kelly Willox
Functie: Verzending
E-mail: expeditie@eenhoorn.be
Tel: 056-60 54 60

Sarah Claeys
Functie: Rechten, Licenties & Promotie
E-mail: sarah.claeys@eenhoorn.be
Tel: 056-60 54 60